Windykacja należności

Nasz system zrobi to za Ciebie.

Dowiedz się jak działa nasz system i przekonaj się jak proste oraz skuteczne jest systematyczne przypominanie dłużnikowi o konieczności zapłaty. Wystarczy kilka minut, aż Twoja wiadomość zacznie docierać do kontrahentów, którzy ociągają się z zapłatą. Sprawdź jakie to proste.

Buzzz24

01. Załóż konto w naszym serwisie

Podaj najważniejsze dane i zacznij działać.

Założenie konta zajmie Ci kilkadziesiąt sekund. Podaj maila i wymyśl unikalne hasło. Następnie sprawdź skrzynkę pocztową i kliknij w link potwierdzający rejestrację. To wszystko. Teraz możesz zacząć tworzyć swoją pierwszą kampanię.

02. Stwórz nową kampanię

Do stworzenia kampanii wystarczą tylko 4 kroki.

Stwórz i podaj nazwę swojej pierwszej kampanii. Uzupełnij numer telefonu osoby, której chcesz zakomunikować o długu. Następnie wpisz tekst wiadomości, jaką ma usłyszeć Twój kontrahent – pamiętaj, aby przestrzegać zasad. Na koniec wybierz ilość połączeń jaka ma być wykonywana do Twojego dłużnika. Maksymalna częstotliwość to 20 razy dziennie przez 5 dni w tygodniu. System pozwala na dzwonienie tylko w godzinach od 8:00 do 18:00 w dni robocze. Ty wybierasz ile razy dziennie i ile dni w tygodniu system ma dzwonić, resztę załatwia nasz algorytm. Numery telefonów z jakich będą wykonywane połączenia są losowe, dlatego niemal za każdym razem połączenie wykonane jest z innego numeru co uniemożliwia dłużnikowi zablokowanie połączeń przychodzących. Na koniec wyślij kampanię do akceptacji.

03. Poczekaj na akceptację i gotowe,

Każda wiadomość musi zostać zaakceptowana.

Każda kampania musi zostać zaakceptowana. Co to oznacza w praktyce? Sprawdzamy, czy treści napisane w Twojej kampanii są zgodne z naszymi zasadami. Twoja wiadomość nie może być agresywna, nie może zawierać gróźb ani inwektyw. Treść w żaden sposób nie może wprowadzać odbiorcy w poczucie zagrożenia. Wiadomości wysyłane przez nasz system mają charakter informacyjny, mający na celu uświadomić dłużnika np. o rosnących codziennie odsetkach. Po akceptacji przez administratora, możesz włączyć swoją kampanię.

04. Sprawdzaj raporty -

liczba wykonanych połączeń, liczba odebranych połączeń, itp.

Wszystkie wykonane przez system połączenia widoczne są w raporcie: ile trwało połączenie, czy zostało odebrane, z jakiego i na jaki numer system wykonywał telefon. Dzięki temu wiesz dokładnie ile razy dłużnik odsłuchał Twoją wiadomość. (Połączenia z pocztą głosową są traktowane jako połączenie odebrane). Płacisz tylko za połączenia odebrane, koszt takiego połączenia to 1 kredyt.

05. Odzyskaj swój dług

Reszta dzieje się automatycznie.

Teraz system będzie wykonywał połączenia zgodnie z określoną liczbą telefonów dziennie i tygodniowo. Twój dłużnik będzie automatycznie i systematycznie powiadamiany o konieczności spłaty zobowiązania. Poczekaj i odzyskaj swój dług.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Odbierz 10 darmowych kredytów na start